Špaldový vankúš okolo krku

Špaldový vankúš okol

Špaldový vankúš je naplnený špaldovými plevami,  ktoré sú elastické a prispôsobujú sa tvaru vášho tela. Hlava a chrbtica sú tak po celú noc optimálne opreté. Svalstvo sa môže predovšetkým v oblasti ramien a šije úplne uvolniť, čo prispieva k hlbokému zotavujúcemu spánku. Plevy majú schopnosť uskladňovať vzduch, čo umožňuje ...Viac

od 8,00 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - Špaldový vankúš okolo krku


špaldový vankúš okolo krku
skladom

8,00 €

Mapa predajcov - Špaldový vankúš okolo krku

Špecifíkacia - Špaldový vankúš okolo krku

Špaldový vankúš je naplnený špaldovými plevami,  ktoré sú elastické a prispôsobujú sa tvaru vášho tela. Hlava a chrbtica sú tak po celú noc optimálne opreté. Svalstvo sa môže predovšetkým v oblasti ramien a šije úplne uvolniť, čo prispieva k hlbokému zotavujúcemu spánku. Plevy majú schopnosť uskladňovať vzduch, čo umožňuje ich dobré nahrievanie (na radiátore, na slnku a pod.) a prikladanie na bolestivé miesta. Špaldové  vankúše pohltia v noci telesný pot a odvádzajú nadbytočné teplo - vytvárajú tak

Recenzie - Špaldový vankúš okolo krkuRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - Špaldový vankúš okolo krku

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  Macko-Pu-Rozpravkovy-vankus-Keel-Toys

  Macko Pu - Rozprávkový vankúš-Keel Toys

  Čítaj si, prezeraj obrázky, alebo si na ňom jednoducho len tak oddýchni. V knihe sú bohaté ilustrácie. Každá rozprávka má 10 strán, plnofarebnú potlač na textil. Veľkosť je 43 cm. Ako dopadne veterné dobrodružstvo Macka PÚ a Prasiatka? Až kam ich unesie silná víchrica? Podarí sa im zachrániť pri plavbe na rozbúrenej rieke? ...

  obchody: 1iné varianty: 1
  30,76 €
  Nahradna-vypln

  Náhradná výplň

  Zmes dutých silanizovaných antialergických 100 % polyesterových vlákien v 400 g balení slúži pre doplnenie vankúšov.

  obchody: 1iné varianty: 1
  4,00 €
  Vankusik-Spiral-Had-40x40

  Vankúšik Spiral Had 40x40

  Vankúšik Spiral Had 40x40. Vankúšik Spiral Had 40x40 čierny. Exkluzívny vankúšik Spiral Had. Vankúšik Spiral Had je vyrábaný metódou fototlače s veľmi vysokou kvalitou rozlíšenia. Vankúšik Spiral Had pre náročné.

  obchody: 2iné varianty: 1
  11,15 €
  Vankusik-Barcelona-Color-40x40

  Vankúšik Barcelona Color 40x40

  Vankúšik Barcelona Color je výborným doplnkom k obliečkam Barcelona. Povlak vankúšika Barcelona Color je vyrobený z bavlny, výplň 100% Polyester a dodávame ho vrátane výplne, ktorá je pevne zašitá vnútri. Vankúšik Barcelona Color je prateľný na 30 °. V ponuke je tiež obliečky Barcelona.

  obchody: 2iné varianty: 1
  4,89 €
  Vankusik-Angry-Birds-Star-Wars-Obi-35-cm

  Vankúšik Angry Birds Star Wars Obi 35 cm

  Vankúšik Angry Birds Star Wars Obi 35 cm Obi-Wan Kenebi je jedna z postáv starších vdielov Star Wars. Vankúšik Angry Birds Star Wars Obi pripomenie triky, ktoré tento hrdina vie v Anry Birds Star Wars. Vankúšik je plnený 100% polyesterovým vláknom, ktoré je pevne zašité vnútri. Vankúšik Angry Birds Star Wars Obi perte na 30 °. Vankúšik Angry Birds Star Wars Obi doplní obliečky Angry Birds..

  obchody: 2iné varianty: 1
  15,65 €
  Vankusik-Angry-Birds-zelene-prasiatko-25-cm

  Vankúšik Angry Birds zelené prasiatko 25 cm

  Vankúšik Angry Birds zelené prasiatko 25 cm Angry Birds zelené prasiatko je cieľom útoku rozhnevaných pýtať v počitačovej hre. Vankúšik je plnený polystyrénovými guličkami, ktoré sú pevne zašité vnútri. Vankúšik Angry Birds zelené prasiatko perte na 30 °. Vankúšik Angry Birds zelené prasiatko doplní obliečky Angry Birds.

  obchody: 3iné varianty: 1
  15,90 €
  Vankusik-Angry-Birds-cerveny-Luke-25-cm

  Vankúšik Angry Birds červený Luke 25 cm

  Vankúšik Angry Birds červený Luke 25 cm Angry Birds červený Luke Skywalker je jeden z nahnevaných vtákov, ktorý sa dokáže oháňať svetelným mečom. Vankúšik Angry Birds červený Luke oživí detskÚ izbičku. Vankúšik je plnený polystyrénovými guličkami, ktoré sú pevne zašité vnútri. Vankúšik Angry Birds červený Luke perte na 30 °. Vankúšik Angry Birds červený Luke doplní obliečky Angry Birds.

  obchody: 3iné varianty: 1
  15,90 €
  Vankusik-Angry-Birds-cerveny-Girl-40-cm

  Vankúšik Angry Birds červený Girl 40 cm

  Vankúšik Angry Birds červený Girl 40 cm Angry Birds červený Girl je červený vták z hry Angry Birds zlá prasiatka. Vankúšik Angry Birds červený Girl pripomenie nebezpečnú cestu, ktorú musí vtáčik podniknúť. Vankúšik je plnený 100% polyesterovým vláknom, ktoré je pevne zašité vnútri. Vankúšik Angry Birds červený Girl perte na 30 °. Vankúšik Angry Birds červený Girl doplní obliečky Angry Birds..

  obchody: 3iné varianty: 1
  15,65 €
  TRENDIMPORT-Vankusik-Spiral-Macacie-oci-40-40

  TRENDIMPORT Vankúšik Spiral Mačacie oči 40/40

  Vankúšik Spiral Mačacie oč 40/40 Vankúšik Vankúšik Spiral Mačacie oč 40/40 čierny. Exkluzívny vankúšik Spiral Mačacie oč. Vankúšik Spiral Mačacie oč je vyrábaný metódou fototlače s veľmi vysokou kvalitou rozlíšenia. Vankúšik Spiral Mačacie oč dobre doplní obliečky Spiral.

  obchody: 1iné varianty: 1
  15,85 €
  facebook
  sutaz
  suťaže