Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat

Leporelo Atlas sveta
Vypredané

Leporelo je vlastne kreslený atlas sveta pre deti. Obsahuje nielen krásne ilustrované mapy ale aj popis k jednotlivým častiam sveta, aby sa najmenší dozvedeli, aká rozloha, počet obyvateľov, aké su najväčšie mestá, niečo o pamiatkach a aj čo je typické pre danú krajinu. Leporelo obsahuje aj kartovú hru Čierny Peter. Slovenský ...Viac

od 8,93 €
Sledovať cenu


 • porovnanie cien
 • mapa predajcov
 • špecifikácia
 • recenzie
 • diskusia
 • odporúčame

Porovnanie cien - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat


Mapa predajcov - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat

Špecifíkacia - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat

Leporelo je vlastne kreslený atlas sveta pre deti. Obsahuje nielen krásne ilustrované mapy ale aj popis k jednotlivým častiam sveta, aby sa najmenší dozvedeli, aká rozloha, počet obyvateľov, aké su najväčšie mestá, niečo o pamiatkach a aj čo je typické pre danú krajinu. Leporelo obsahuje aj kartovú hru Čierny Peter. Slovenský preklad Sibyla Mislovičová

Recenzie - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz MalgorzatRecenzia
Štatistika hodnotenia produktu
0 %hodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnoteniehodnotenie
priemer z 0 hodnotení
Odporúčania od zákazníkov
0 zákazníkov odporúča tento produkt
0 zákazníkov neodporúča tento produkt

  Diskusia - Leporelo Atlas sveta pre deti+karty (Goździewicz Malgorzat

  Informujte ma o nových príspevkoch emailom      Neinformujte ma o nových príspevkoch emailom Vlož komentár


  Usilovny-bagrik

  Usilovný bágrik

  Viete, čo robí bágrik, keď práve nepomáha na stavbe? Veršované a veselo ilustrované leporelo vám ukáže, čo taký malý bágrik stihne za celý deň.

  obchody: 1iné varianty: 1
  4,63 €
  Veseli-kamaradi-Popelka

  Veselí kamarádi Popelka

  S kolekcí "Veselí kamarádi" k vám domů přichází oblíbené postavičky z Disney pohádek. Tato krásně ilustrovaná tvarovaná leporela nabízí celé rodině hodiny zábavy a pohádkového dobrodružství.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,89 €
  Bobrikov-rok

  Bobríkov rok

  Rozkladacie leporelo, ktoré prevedie najmenších čitateľov celým rokom, tak ako ho prežíva malý bobor na svojej rieke od jari až do zimy.

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,70 €
  Kniha-ZOO

  Kniha ZOO

  Zaujímavá séria harmonikových leporel s fotografiami áut, kamiónov, traktorov a exotických zvierat, ktoré môžu deti vidieť v zoo. Vhodné pre deti do 3 rokov.

  obchody: 1iné varianty: 1
  9,33 €
  Zvieratka-v-prirode

  Zvieratká v prírode

  Leporelo pre najmenších. Obsahuje štylizované obrázky 14 zvieratiek, ktoré možno zazrieť v prírode.

  obchody: 1iné varianty: 1
  1,89 €
  Ambulance

  Ambulance

  Crrr, crrr... drnčí telefon. Kočička potřebuje pomoc. A rychle! Co všechno se bude dít dál, se dozvíte v tomto lehkém pěnovém leporelu ve tvaru veterinární ambulance.

  obchody: 1iné varianty: 1
  6,67 €
  Palculienka

  Palculienka

  Palculienka

  obchody: 1iné varianty: 1
  4,74 €
  Prve-slova

  Prvé slová

  Malí školáci aj predškoláci sa budú radi učiť prvé slová s medvieďaťom Tilinkou a s jej medvedím deduškom. Rady rodičom: Deti sa najľahšie učia pri hre. Naša interaktívna knižka im pomôže naučiť sa čítať. *Ukážte deťom, ako funguje otočné koliesko a vysúvacie obrázky. *Predčítajte deťom nahlas, akoby ste hrali divadlo. Deti vás budú napodobňovať. *Ukazujte na slová, ktoré čítate, a vyzvite deti, aby po vás slová opakovali a usilovali sa ich prečítať. *Ukazujte na jednotlivé písmená, ktoré tvoria slovo. Hrajte sa s obrázkovými kartičkami a precvičujte čítanie: *Napíšte abecedu a pomôžte deťom nájsť prvé písmeno slov na kartičkách. Kartičky zoraďte podľa abecedy. *Povedzte slovo a vyzvite deti, aby ho našli medzi kartičkami. *Navrhnite deťom, aby ku kartičke našli skutočný predmet alebo zviera. *Spolu si precvičujte farby a využite na to farebné okienka.

  obchody: 1iné varianty: 1
  2,73 €
  Alice-in-Wonderland

  Alice in Wonderland

  This edition contains Alice's Adventures in Wonderland and its sequel Through the Looking Glass. It is illustrated throughout by Sir John Tenniel, whose drawings for the books add so much to the enjoyment of them. Tweedledum and Tweedledee, the Mad Hatter, the Cheshire Cat, the Red Queen and the White Rabbit all make their appearances, and are now familiar figures in writing, conversation and idiom. So too, are Carroll's delightful verses such as 'The Walrus and the Carpenter' and the inspired jargon of that masterly Wordsworthian parody, 'The Jabberwocky'.

  obchody: 1iné varianty: 1
  4,66 €
  facebook
  sutaz
  suťaže